GÜNCEL DUYURULARIMIZ ; Online Eokul Eğitim Platformu Yayınlandı İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ. (01.12.2020) // Yönetmeliğe uygun, dinamik mesafeli satış sözleşme modülümüz hizmetinizde. (20.08.2020) // İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ. (20.08.2020) // Uluslararası Çok Fonksiyonlu Kargo Modülü Hizmetinizde. (06.08.2020) // İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ. (23.09.2020) //

Ön Bilgilendirme ve Mesafeli Satış Sözleşmesi Modülü

Yeni Ön Bilgilendirme ve Mesafeli Satış Sözleşmesi Modülü

Dinamik Ön Bilgilendirme ve Mesafeli Satış Sözleşmesi (Yönetmelik Uyumlu)

Aşağıda tamamı verilen yönetmelikte ; müşteriniz satın almayı onaylamadan önce mesafeli satış sözleşmesi ile birlikte ön bilgilendirme formunu da görmeleri istenmektedir.Aynı zamanda satın alma gerçekleştiğinde bir kopyası da mail olarak göndermesi istenilmektedir. Bu formlarda satıcı ve alıcı bilgileri ile alınan ürünlerin bilgileri de içerisinde yer almalıdır. Genelde e-ticaret sitelerinde sabit bir mesafeli satış sözleşmesi olur ve içinde sadece satıcı bilgileri yer almaktadır, alıcı bilgileri ile alınan ürünlerin bilgileri yer almamaktadır. 

Bu modül müşteriniz kayıt olup, sepeti doldurup kasaya geçtiğinde tüm bu verileri çekerek ön bilgilendirme ve mesafeli satış sözleşmesini tekrar bu satış işlemine göre düzenler. Ödeme yapmadan önüne okuyabileceği şekilde çıkarır ve satış işlemi gerçekleşince de mail olarak gönderir.


Yönetmeliğin tamamı için tıklayınız.

Not: Sadece bizden aldığınız e-ticaret siteniz ile uyumludur.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

TALEP GÖNDER

Bu site ile ürünlerimizi sizlere tanıtmayı amaçladık. Bu ürünü beğendiyseniz lütfen talep gönderiniz. Talebiniz ile ilgili size en kısa sürede dönüş yapılacaktır.

  • Görüntülenme: 173
  • Ürün Kodu: DMSS01
  • Hizmet Durumu: Aktif
  • 300,00TL
  • Vergiler Hariç: 300,00TL

Etiketler: Ön Bilgilendirme ve Mesafeli Satış Sözleşmesi Modülü