GÜNCEL DUYURULARIMIZ ; Online Eokul Eğitim Platformu Yayınlandı İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ. (01.12.2020) // Yönetmeliğe uygun, dinamik mesafeli satış sözleşme modülümüz hizmetinizde. (20.08.2020) // İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ. (20.08.2020) // Uluslararası Çok Fonksiyonlu Kargo Modülü Hizmetinizde. (06.08.2020) // İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ. (23.09.2020) //

Dark Tema E-Ticaret Site Paketi

Dark Tema E-Ticaret Site Paketi

Firmanız için özelleştirilebilen Dark Tema E-Ticaret Site Paketi ile sanal mağazanız hazır. Anahtar teslim tam kurulum ile siteniz açılır açılmaz ürünlerinizi ekleyerek hemen satışa başlayın. Sitenizin özelliklerini "Özellikler" bölümünden, şartlarını "Genel Şartlar" bölümünden inceleyebilirsiniz. Yorumlarınız bizim için önemlidir. Ürünle ilgili yorumlarınızı "Yorumlar" bölümünden bırakabilirsiniz. Aşağıda yer alan butonlara tıklayarak "E-Ticaret Web Sitesinin" ve "Yönetim Panelinin" önizlemesini yapabilirsiniz.
   

Kullanıcı Adı : admin Şifre : admin

WEB SİTE
TEMA TÜRÜ Multipage
YÖNETİM PANELİ
PANEL STOJ Panel
PANEL DİLİ Türkçe
VERSİYON 2.3+
YÖNETİM PANELİ MODÜLLERİ
BLOG VE İÇERİK YÖNETİMİ Sitenizde yer alan blog ve içeriklerin takibini ve yönetimini, yönetim panelinden kolaylıkla yapabilirsiniz.
ÇOKLU DİL Türkçe bilmeyen müşteriler için yabancı dil seçeneğiyle onların da mağazanızda rahatlıkla gezinmelerini ve alışveriş yapmalarını sağlayabilirsiniz.
ÇOKLU PARA BİRİMİ Bu özelliği aktif etmeniz halinde müşterileriniz alışverişlerini Türk Lirasının yanısıra diğer ülkelerin para birimleriyle de yapabilirler.
DETAYLI SİPARİŞ TAKİBİ Müşterilerinizin sanal mağazadan yapmış olduğu siparişlerinizin durumunu ''Onay Bekliyor", Tamamlandı" gibi özellikler belirterek detaylı sipariş takibi yapabilirsiniz.
EKSTRA BİLGİ SAYFALARI Web sitenize Hakkımızda, gizlilik politikası v.b. ilave sayfalar ekleyebilmenize olanak sağlar.
GELİŞMİŞ RAPORLAMA MENÜSÜ Gelişmiş raporlama ile stok durumunuz, satış durumunuz, müşteri sayınız, online ziyaretçi sayınız gibi birçok konuda bilgi alabilir bu sayede işlerinizi daha kolay ve daha planlı takip edebilirsiniz.
GELİŞMİŞ SLİDER YÖNETİMİ Gelişmiş slider ile sitenize sınırsız sayıda slayt ekleyebilir, slaytların geçiş süresini ve geçiş efektini belirleyebilirsiniz
GELİŞMİŞ STOK YÖNETİMİ Mağazanızda bulunan ürünlerin stoklarını rahatlıkla takip edebilir, stoğu azalan ürünler için tedarikçinize sipariş geçebilirsiniz.
HABER, DUYURU, ANKET EKLEME Sektörünüzle, ürünlerinizle veya kampanyalarınızla ilgili haber ve duyuruları sitenize ekleyebilir, müşterilerinize anketler düzenleyebilirsiniz.
İÇERİK SAYFASI YÖNETİMİ Sitenizin genel bilgi ve görsellerini yönetim panelindeki içerik sayfa yönetimi bölümünden rahatlıkla yönetebilirsiniz.
İSTATİSTİK VE RAPORLAMA Web sitenizdeki ürün, müşteri ve satışlarınız ile ilgili istatistikleri ve raporları incelemenizi sağlar.
KATEGORİ SAYFASINDA AÇIKLAMA METNİ Eklemiş olduğunuz kategori ve alt kategorilere açıklamalar yazarak müşterilerinizi kategoriler hakkında bilgilendirebilirsiniz.
ONLİNE ZİYARETÇİ GÖRME Sitenizde o anda gezinmek olan ziyaretçi sayınızı online olarak görebilirsiniz.
OYLAMA MODÜLÜ Oylama modülü, sitenizle ilgili hemen her konuda müşterilerin oylama yapmalarına olanak tanır. Bu sayede müşterilerinizin memnuniyetini ölçebilirsiniz.
RESİMLİ MEGA MENÜLER YÖNETİMİ Resimli mega menüler ile menülerinize resimler, ürünler, kampanyalar, açıklamalar ekleyebilir menüleri kategori, alt kategori, ürün, marka bazında açabilirsiniz.
SEPETTE MİNİMUM SATIŞ LİMİTİ Mağazada bulunan ürünlerden belirlediğiniz ürünlere veya tüm ürünlere minimum satış limiti ekleyerek o ürünün belirlediğiniz miktardan daha az olarak sepete atılmasını engelleyebilirsiniz.
SİPARİŞ İADE MODÜLÜ Müşterilerinizin sitenizden yapmış olduğu alışverişteki ürün veya ürünleri kolaylıkla iade etmesini sağlayan modüldür.
SİPARİŞ-SATIŞ YÖNETİMİ Web sitenizdeki siparişlerinizi ve satış yönetimini kendi kurallarınıza göre yönetebilirsiniz.
SİTE ALTI KATEGORİLER BİLGİSİ Sitenizin alt kısmına istediğiniz kategorileri ekleyebilirsiniz.
STOK BİLDİRİM SİSTEMİ Sitenizde bulunan ürünlerin stoklarını takip edebildiğiniz gibi, ürün stok sayısının belli bir miktarın altına düşmesi halinde sistemin sizi uyarmasını da sağlayabilirsiniz.
ÜRÜN BAZINDA ÖZEL İNDİRİM Belli kategorideki ürünlere tek tek indirim girmek yerine aynı kategorideki ürünlerin tümüne aynı anda indirim girebilirsiniz.
ÜRÜN YORUMLAMA Ürün yorumlama ile müşteriler ürünlere yorumlarını bırakabilirler. Olumlu yorumlar ürüne olan ilgiyi artırırken olumsuz yorumlar da ürünle ilgili sıkıntıları bertaraf edip müşteri memnuniyetinizi artırmanızı sağlar.
ÜRÜN/KATEGORİ/MARKA YÖNETİMİ Yönetim panelinden yönetici ve kullacılarınız, kategorileri, alt kategorileri, ürünleri ve üreticileri kolaylıkla yönetebilirler.
VİDEO YÖNETİMİ Sitenize video ekleyebileceğiniz gibi eklediğiniz videoları da kolaylıkla yönetebilirsiniz.
SATIŞ ARTTIRICI MODÜLLER
BAYİYE İNDİRİM TANIMLAMA Sanal mağazanızın bayilerinin tümüne veya bir kısmına belirleyeceğiniz oranlarda indirimler yapabilirsiniz.
BENZER ÜRÜNLER Bu özellik, web sitenizde yer alan ürünler arasında birbirine benzeyen ürünleri yada mevcut ürünle ilişkili diğer ürünleri müşterinizin görmesini sağlar.
DOWNLOAD ÜRÜNLER Sanal mağazanızda download yapılabılabilecek ürün satışı gerçekleştiğinde satışı yapılan ürünün indirilmesine olanak sağlar.
FİLTRELEME Gelişmiş filtreleme modülü; müşterilerinizin sitenizde yer alan yüzlerce ürün arasından, aradığı ürüne daha kolay ve daha kısa zamanda ulaşmasını sağlar.
FIRSAT ÜRÜNLERİ Belirleyeceğiniz ürünlere; özel indirimler, bedava kargo, bir alana bir bedava ya da ikinci ürüne özel indirim gibi özellikler tanımlayarak fırsat ürünleri oluşturabilirsiniz.
HEDİYE ÇEKİ OLUŞTURMA Sınırsız sayıda ve belirlediğiniz tutarda hediye çeki oluşturup müşterilerinize dağıtabilir, sitenizden hediye çeki tutarında bedava alışveriş yaptırabilirsiniz.
HIZLI GÖRÜNTÜLEME Bu özellik, müşterilerinizin ürün sayfasına gitmeden, ürünü görmesini sağlar. Bu sayede müşterileriniz ürünü hızlı bir şekilde inceleyebilir ve satın alabilir.
İNDİRİM KUPONU OLUŞTURMA Sınırsız sayıda ve istediğiniz oranlarda indirim kuponları oluşturarak müşterilerinizin sitenizdeki ürünleri indirimli olarak satın almasını sağlayabilirsiniz.
İNDİRİM ORANI ETİKETİ İndirim yaptığınız ürünlerin indirim oranını otomatik olarak hesaplayıp ürünün sağ üst köşesinde etiketleyip müşterilere gösterilmesini sağlar.
İNDİRİMLİ ÜRÜNLER MODÜLÜ İndirim yaptığınız ürünleri ana sayfada görüntülenmesini yada bir menüye bağlayarak farklı bir sayfada görüntülenmesini sağlayabilirsiniz.
IP ENGELLEME Web sitenize yapılacak Spam vb. kötü amaçlı saldırı gönderen IP adreslerini engelleyebilirsin.
KARGO BEDAVA MODÜLÜ Müşterilerinizin yapmış olduğu alışverişlerde kargo bedelinin ürüne eklenmesini engelleyerek müşterilerin kargo ücreti düşünmeden rahat alışveriş yapmalarını sağlayabilirsiniz.
MÜŞTERİYE HEDİYE ÇEKİ OLUŞTURMA Müşterilerinizin, sevdiklerine site üzerinden istediği tutarda bir hediye çeki oluşturmasını sağlar.
OTOMATİK MAİL Müşterileriniz siteye girip alışveriş yaptığında hem site sahibine hem kullanıcılara hem de müşteriye otomatik mail gönderilir.
POPUP MODÜL Pop up modül web sitenizde yeni bir pencere açarak önemli haber, kampanya, özel ürünler gibi bilgileri, web sitenizi ikinci plana atarak, ön planda görüntülenmesini sağlar.
RENKLENDİRME Web sitenizde yer alan hemen hemen her alanın istediğiniz renklere yada firmanızın hakim renklerine dönüştürmenize izin veren bir özelliktir.
RESİM ZOOM ÖZELLİĞİ Resim Zoom özelliği, ürüne eklemiş olduğunuz resmin, üzerine gelindiğinde resmi otomatik olarak büyüterek müşterilerinizin resimdeki ürünü, daha detaylı şekilde incelemelerini sağlar.
SAYAÇLI KAMPANYA Kampanya yapmış olduğunuz ürün veya ürünlere zaman sayacı ekleyerek, süresi biten ürün veya ürünlerin kampanyasız eski fiyatına otomatik olarak dönmesine olanak sağlar.
SINIRSIZ ALT KATEGORİ EKLEME Eklenen ana kategorilere sınırsız sayıda alt kategori ekleyerek daha detaylı bir gruplama yapabilirsiniz. İhtiyaç halinde yeni alt kategori ekleyebilir veya silebilirsiniz.
SINIRSIZ KATEGORİ EKLEME Planlı bir şekilde hareket edebilmek için sitenizde bulunan ürünleri ana gruplara ayırarak sınırsız kategoriler oluşturabilirsiniz. İhtiyaç halinde yeni kategori ekleyebilir veya silebilirsiniz.
SINIRSIZ RESİM EKLEME Ürünlere sınırsız resim ekleyebilme özelliği ile ürününüzün her açıdan resmini yükleyebilir, görsellikle ilgili ürün özelliklerini kolaylıkla gösterebilirsiniz.
SLİDER VE BANNER Slider ve bannerlar mağazanızın vitrini gibidir. Sınırsız sayıda slayt oluşturabilir ya da bannerlara resim ve video ekleyerek ön plana çıkarmak istediğiniz ürün, açıklama ve kampanyaları sergileyebilirsiniz.
SMS ENTEGRASYONU BU ÖZELLİĞİ EKLENTİLER BÖLÜMÜNDEN İNCELEYEBİLİR VE SATIN ALABİLİRSİNİZ.
TOPLU E-MAİL Diğer kullanıcılarınız, bayileriniz ve müşterilerinizin hepsine birden yada grup grup toplu mail göndermenizi sağlayarak işlerinizi kolaylaştırır.
ÜRÜN KARŞILAŞTIRMA Ürün karşılaştırma modülü, sitedeki ürünleri tür ve özellikleri bakımından birbirleriyle karşılaştırılmasını sağlayarak müşterinizin kolay karar verebilmesine imkan tanır.
ÜYELİKSİZ ALIŞVERİŞ Üyeliksiz alışveriş, müşterilerinizin siteye üye olmasına gerek kalmadan alışveriş yapabilmelerini sağlar.
YENİ ÜRÜN MODÜLÜ Bu modül ile siteye eklenen en son ürünleri ana sayfada görüntüleyebilirsiniz.
ÖDEME YÖNTEMLERİ
HAVALE İLE ÖDEME Müşterilerinizin yapmış olduğu alışverişlerin ödemelerini havale yöntemiyle belirlediğiniz hesaba ödenmesini sağlayabilirsiniz.
IYZİCO İLE BANKA ENTEGRASYONU BU ÖZELLİĞİ EKLENTİLER BÖLÜMÜNDEN İNCELEYEBİLİR VE SATIN ALABİLİRSİNİZ.
KAPIDA ÖDEME Müşterilerinizin yapmış olduğu alışverişlerin ödemelerini kargoyu getiren kargo elemanına yapılmasını sağlayabilirsiniz.
KREDİ KARTI İLE ÖDEME Müşterilerinizin yapmış olduğu alışverişlerin ödemelerini anlaşacağınız herhangi bir bankanın post yazılımı ile kredi kartlarıyla alabilirsiniz. (Uyumlu olmalıdır.)
ÖDEME YÖNTEMİNE GÖRE KOMİSYON BU ÖZELLİĞİ EKLENTİLER BÖLÜMÜNDEN İNCELEYEBİLİR VE SATIN ALABİLİRSİNİZ.
KARGO MODÜLLERİ
ADET BAŞINA KARGO Müşterilerinizin almış olduğu ürünlerin kargo bedelini ürün adetine göre müşterinize yansıtabilirsiniz.
AĞIRLİK BAZLI KARGO Sitenizden satın alınan ürünlerin, ağırlık durumu göz önüne alınarak kargo ücretinin hesaplamasını sağlar.
BELİRLİ FİYAT ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO Müşterilerin satın aldığı ürün bedelinin, sizin belirlediğiniz tutara denk gelmesi yada aşması durumunda kargo bedelinin ücretsiz olmasını sağlar.
HACİM BAZLI KARGO Sitenizden satın alınan ürünlerin; en, boy ve yükseklik durumu göz önüne alınarak kargo ücretinin hesaplamasını sağlar.
KARGODA OTOMATİK MAİL Müşteri tarafından satın alınan ürünün site yöneticisi tarafından hazırlanıp kargoya verilmesiyle müşteriye " Siparişiniz kargoda" maili otomatik olarak gönderilir.
SABİT FİYATLI KARGO Bu özellik satın alınan ürünlerin; miktarı, tutarı, ağırlığı, cinsi v.b ne olursa olsun sabit bir kargo bedeli belirlemenizi sağlamaktır.
ŞEHİR BAZLI KARGO Müşterilerinizin siparişlerindeki ürünlerin gönderileceği şehire göre farklı tutarlarda hesaplanmasını sağlayabilirsiniz.
STANDART KARGO Sabit bir fiyatı, standart kargo fiyatı olarak belirleyebilirsiniz.
ÜCRETSİZ KARGO Müşterilerinizin almış olduğu ürünlerin kargo bedelini üstlenerek müşterilerinize kargo bedeli ödetmeden alışveriş yapma ayrıcalığı tanıyabilirsiniz.
ÜLKEYE GÖRE KARGO Müşterilerinizin siparişlerindeki ürünlerin gönderileceği ülkeye göre farklı tutarlarda hesaplanmasını sağlayabilirsiniz.
SEO, SOSYAL MEDYA MODÜLLERİ
CANLI DESTEK BU ÖZELLİĞİ EKLENTİLER BÖLÜMÜNDEN İNCELEYEBİLİR VE SATIN ALABİLİRSİNİZ.
FACEBOOK İLE BAĞLAN BU ÖZELLİĞİ EKLENTİLER BÖLÜMÜNDEN İNCELEYEBİLİR VE SATIN ALABİLİRSİNİZ.
FACEBOOK'TA BEĞEN Sanal mağazanıza Facebook beğeni sayfanızı ekleyebilirsiniz.
GOOGLE SİTEMAP MODÜLÜ Sitemap, GoogleBot gibi siteye uğrayan botların, siteyi daha iyi bir biçimde indexlemesi için rehberlik eden bir dosyadır. Arama motorlarının indexleme hızında sitemap’ın etkisi büyüktür.
GOOGLE UYUMLU URL OLUŞTURMA Web sitenizdeki sayfa, kategori, alt kategori ve ürünlere google dostu URL oluşturmanızı sağlar. Arama motorları ve SEO açısından önemli olan bu bölümü yönetim panelinden rahatlıkla düzenleyebilirsiniz.
SİTE HIZLANDIRMA MODÜLÜ BU ÖZELLİĞİ EKLENTİLER BÖLÜMÜNDEN İNCELEYEBİLİR VE SATIN ALABİLİRSİNİZ.
SİTE SIKIŞTIRMA MODÜLÜ BU ÖZELLİĞİ EKLENTİLER BÖLÜMÜNDEN İNCELEYEBİLİR VE SATIN ALABİLİRSİNİZ.
ÜRÜNE ÖZEL ETİKETLER Bu alana, ürünlerinizle ilgili kelimeleri yönetim panelinden rahatlıkla girebilirsiniz. Bu alana girilen kelimeler ürün sayfası altında ziyaretçiler tarafından görülür ve bu kelimelere tıklandığında aynı kelimelerle etiketlenmiş ürünleri sorgulama yaparak listeler.
ÜRÜNE ÖZEL META AÇIKLAMASI Meta açıklaması, arama motorları sonuçlarının daha net anlaşılabilmesi için tasarlanmıştır. Dolayısıyla bu alan da çok önemlidir. Bu alana; siteniz, kategorileriniz veya ürünlerinizle ilgili kelime veya cümleleri yönetim panelinden rahatlıkla girebilirsiniz.
ÜRÜNE ÖZEL META BİLGİSİ Arama motorlarına site ve içeriği hakkında bilgi sunarak sitenizin arama motorlarında bulunabilmesini sağlamaktadır. Bu alana; siteniz, kategorileriniz veya ürünlerinizle ilgili kelime veya cümleleri yönetim panelinden rahatlıkla girebilirsiniz.
ÜRÜNE ÖZEL META KELİMELERİ Meta kelimeleri, her sayfa için ayrı oluşturulması gereken, konuya göre değişkenlik gösteren, tekrar edilmesi tavsiye edilmeyen ve manuel olarak oluşturulması gereken bir kriterdir. Bu alana, ürünlerinizle ilgili kelimeleri yönetim panelinden rahatlıkla girebilirsiniz.
ÜRÜNÜ FACEBOOK'TA PAYLAŞ Sanal mağazanızda bulunan ürünlerinizi Facebook'ta paylaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

E-TİCARET WEB SİTE ŞARTLARI

 • Kullanıcının satın almış olduğu E-Ticaret Teması, önizlemedeki haliyle birebir olarak kurulur.
 • Kullanıcıya yönetim panel giriş bilgileri (kullanıcı adı ve şifresi) sms veya mail yoluyla bildirilir. Kullanıcının giriş bilgilerini değiştirmesi ve bilgilerin gizliliği kendi sorumluluğundadır.
 • Kullanıcının kendisine tahsis edilen yönetim panelinden; firma, marka, ürün ve hizmetlerine uygun şekilde site içeriğini düzenlemesi gerekmektedir.
 • Kullanıcı dilerse, bizden admin içerik düzenleme hizmeti satın alarak, site içeriklerinin siteye girilmesini talep edebilir. Bu durumda içerik yerleştirme için kullanıcıdan sitesinde olmasını istediği her türlü metaryali, mail yoluyla tarafımıza göndermesi istenir. Gönderilen tüm materyaller bize ulaştığı şekliyle siteye girilir. Tarafımıza ulaşan yazılardaki imla hataları ve görsellerdeki resim hataları ve resim çözünürlüğü kullanıcı sorumluluğundadır.
 •  Kullanıcı e-ticaret sitesinde satışa sunduğu ürünleri, ürün resimlerini, bilgilerini, fiyatını, özelliklerini varsa indirim, kampanyaları gibi alt yapının ürünle ilgili kendisinden istediği tüm bilgileri siteye girmesi gerekmektedir.
 •  Kullanıcı dilerse bizden ürün yerleştirme hizmeti de satın alabilir. Bu durumda siteye girilmek istenen ürünler, ürünlerin resimleri, özellikleri, fiyatı, ürün açıklaması, varsa ürün seçenekleri, kampanyaları ve indirim gibi durumları tarafımıza göndermesi istenir. Tarafımıza ulaşan bilgiler siteye olduğu gibi girilir. Yazılardaki hatalar ve yanlışlıklar ürün resim çozunurlugu ve kalitesi kullanıcı sorumluluğundadır.
 • E-ticaret web sitesinin ödeme şekli ilk kurulumda havale ile ödeme şeklinde olarak ayarlanmıştır. Eğer kullanıcı sitesinde kredi kartıyla ödeme almak istiyorsa bununla ilgili kredi kartı modülü, ssl ve sabit ip satın almak zorundadır.
 • Sitetimi.com Kredi Kartı ödemeleri aracı firmalarında öncü olan ve BDDK'dan onaylı PayTR, IYZICO ve SHOPİER ile çalışmaktadır. Sitenize diğer aracı firmalar ile ödeme almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
 • Kullanıcının sitesinde kredi kartı ödemesi alması için, PayTR, IYZICO ve SHOPİER'e başvurması gerekmektedir. Yapmış olduğu başvurunun sonucu; firma, firma sahibi, sitesinde satmış olduğu ürünlerle alakalı olarak olumlu veya olumsuz sonuçlanabilir. Bu sebeple; başvurunun olumsuz sonuçlanması firmamızı bağlamaz. 
 • Kullanıcı E-Ticaret web sitesine ilave özellikler katmak isterse sitemizde bulunan uygun altyapi özelliğine sahip eklenti ve modüllerden satın alabilir. Satın almış olduğu eklenti veya modül tarafımızdan ücretsiz olarak siteye kurulur.
 • Domain & Hosting % SSL %Sabit IP Site Timi üzerinden yazılımların korunması ve garanti verebilmez açısından alınacak ve yılda 1 yenilemesi ücreti karşılığında yapılacaktır. 

TALEP GÖNDER

Bu site ile ürünlerimizi sizlere tanıtmayı amaçladık. Bu ürünü beğendiyseniz lütfen talep gönderiniz. Talebiniz ile ilgili size en kısa sürede dönüş yapılacaktır.

 • Görüntülenme: 690
 • Ürün Kodu: ET1
 • Hizmet Durumu: Aktif
 • 2.400,00TL
 • Vergiler Hariç: 2.400,00TL

Etiketler: E-Ticaret, Online Satış, E-Ticaret Temalar, Anahtar Teslim Web Siteleri, Admin Panel, Yönetim Paneli, Web Siteleri, Hazır Paket Siteler, Hazır E-Ticaret Siteleri, Sanal Market, Sanal Mağaza, Online Satış, E-Ticaret Editörlük Hizmetleri