GÜNCEL DUYURULARIMIZ ; Online Eokul Eğitim Platformu Yayınlandı İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ. (01.12.2020) // Yönetmeliğe uygun, dinamik mesafeli satış sözleşme modülümüz hizmetinizde. (20.08.2020) // İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ. (20.08.2020) // Uluslararası Çok Fonksiyonlu Kargo Modülü Hizmetinizde. (06.08.2020) // İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ. (23.09.2020) //

Hizmet Takip Programı

Hizmet Takip Programı

Haber servisi müşterinize sms, size ise mail ile hizmet yenileme tarihlerini haber verecektir. Ayrıca;

  • Sınırsız müşteri ekleyebilir müşteri ile ilgili tüm iletişim bilgileri ve notları girebilirsiniz.
  • Sınırsız hizmet girebilir, girdiğiniz bu hizmeti daha önceden girmiş olduğunuz müşteriyle tanımlayabilirsiniz.
  • Müşterilerin ve hizmetlerin tamamını listeleyebilir, bu listenin exel, pdf ve csv formatında çıktı alabilirsiniz.
  • Girdiğiniz tüm hizmetler, hizmet bitiş süresine 30, 15, 7 ve 1 gün kala size mail olarak bildirilecektir.
  • Girdiğiniz tüm hizmetler, hizmet bitiş süresine 15, 7 ve 1 gün kala müşterinize sms olarak bildirilecektir.

NE İŞE YARAR ;  Hizmet sektöründe faaliyet gösteren ve hizmetinin yenilenme periyotları olan tüm firmalar için çok kullanışlı sade bir hizmet,müşteri takip ve haber servisi sistemidir.


ÖRNEKLER İLE ANLATALIM ;  Örneğin araçların egzoz muayene istasyonları kendilerine gelen müşterileri sisteme kayıt ederse müşterileri sms ile kendileri ise mail ile zamanı dolmadan haberdar olacaktır.


Diğer bir örnek ; Pastaneniz var ve biri eşinin doğum günü için sizden pasta alıyor, bu kişiye seneye hatırlatma sms si göndermek ne büyük bir jest olacaktır. Değil mi?

Sigorta, dask, emlak vergileri, ölçüm ve kalibrasyon işleri, ilaçlama şirketleri, temizlik işleri, eğitim kurumları hizmet sunan tüm sektörler örnekler üretilebilir.


Mesela değişik bir örnek ; Lastik tamir servisiniz var diyelim. Biliyorsunuz ki kışlık ve yazlık lastiklerin takılması ile ilgili olarak resmi tarihler var. Size daha önce lastik değiştirten müşterilerinizi kayıt edip her araç için sms gönderebilirsiniz böylelikle müşterinizin bu tarihi kaçırmasını engellemiş olursunuz. Yapacağınız bu jest ile müşterinizin sizi tekrar hatırlayıp ziyaret etmesini de böylece sağlamış olacaksınız.


  

Kullanıcı Adı : admin@admin.com Şifre : admin


NOT= SMS siteminin çalışabilmesi için iletimerkezi.com adresinden SMS paketi almalısınız. Bizden aldığınız tüm web ve e-ticaret sitelerine uyumludur. Bir web siteniz olmasa bile özel olarak bir url ye kurabiliriz. Bizim ile iletişime geçiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

TALEP GÖNDER

Bu site ile ürünlerimizi sizlere tanıtmayı amaçladık. Bu ürünü beğendiyseniz lütfen talep gönderiniz. Talebiniz ile ilgili size en kısa sürede dönüş yapılacaktır.

  • Görüntülenme: 265
  • Ürün Kodu: HST797
  • Hizmet Durumu: Aktif
  • 850,00TL
  • Vergiler Hariç: 850,00TL

Etiketler: Hizmet Takip ve Haber Servisi Yazılımı