GÜNCEL DUYURULARIMIZ ; Online Eokul Eğitim Platformu Yayınlandı İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ. (01.12.2020) // Yönetmeliğe uygun, dinamik mesafeli satış sözleşme modülümüz hizmetinizde. (20.08.2020) // İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ. (20.08.2020) // Uluslararası Çok Fonksiyonlu Kargo Modülü Hizmetinizde. (06.08.2020) // İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ. (23.09.2020) //

Android Mobil Uygulama

Yeni Android Mobil Uygulama

Android uygulama web sitenizin mobil sürümünü gösterecektir.
Sipariş verdikten sonra uygulamanız hazırlanıp ''dosyaismi.apk'' şeklinde indirmeniz için hesabınıza eklenir.
Firmanızın logosu ikon olarak eklenir.
Uygulama ismini sizin talebinize göre belirleriz.
Android 4.0.3 ve üstü sürümlerin hepsinde çalışır. (Tüm telefonlar için %100 uyumludur.)NOT: Uygulamanızı play store'a ekleyebilirsiniz. (Yıllık 25 Dolar ücret isteyecektir.) Eğer müşterilerinizin uygulamanızı sitenizden indirmelerini isterseniz, ''dosyaismi.apk'' dosyanızı sitenize ekleyip müşterilerinizin indirmesini sağlayınız. Bu durumda indiren müşterilerinizin güvenlik uygulama uyarılarına onay vermesi gerekecektir. (Play Store dışında ki yüklemeler telefonlar tarafından güvensiz olarak algılanmaktadır. Aynı uygulama play store ile yüklendiğinde güvenli olarak algılanır.)

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

TALEP GÖNDER

Bu site ile ürünlerimizi sizlere tanıtmayı amaçladık. Bu ürünü beğendiyseniz lütfen talep gönderiniz. Talebiniz ile ilgili size en kısa sürede dönüş yapılacaktır.

  • Görüntülenme: 209
  • Ürün Kodu: APPV1
  • Hizmet Durumu: Aktif
  • 150,00TL
  • Vergiler Hariç: 150,00TL

Etiketler: Android Mobil Uygulama