GÜNCEL DUYURULARIMIZ ; Online Eokul Eğitim Platformu Yayınlandı İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ. (01.12.2020) // Yönetmeliğe uygun, dinamik mesafeli satış sözleşme modülümüz hizmetinizde. (20.08.2020) // İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ. (20.08.2020) // Uluslararası Çok Fonksiyonlu Kargo Modülü Hizmetinizde. (06.08.2020) // İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ. (23.09.2020) //

Sitenizin Yönetimi ve Önemi

Gönderen Özcan 20/06/2020 0 Yorumlar Genel Tüm Yazılar,

Pandemi dönemi öncesinde de aslında önemi bilinen ver sürekli sayıları artan web siteleri, pandemi dönemine geçilmesi ile her işletmenin vazgeçilmezi olmuştur.

 

Kurumsal web siteleri ile işletmenizin tanıtımı ve ulaşılması için ya da e-ticaret siteleri ile ürünlerinizin tanıtımı ve satışı için kurulacak web sitelerinin yönetilmesi konusu hep atlanmıştır ve hala atlandığı görülmektedir.

 

Web siteniz kurumsal olsun ya da e-ticaret sitesi olsun ciddi ve en önemlisi ise sürekli olarak yönetime ihtiyaç duyacak olmasıdır. Bunun için ya sürekli bir personel ayırmalısınız. Bir personel diyoruz çünkü başlangıçta çok büyük bütçeler ile bu işe girmediyseniz bütün operasyonlarınıza bir kişi yetecektir. Bu kısmı daha iyi anlamak için N11 ve Hepsiburada gibi firmaların personel sayılarını araştırabilirsiniz.

 

Bir kurumsal siteye bile sürekli/periyodik şekilde blog, haber, resim, video, slayt vb. çalışmalar yüklemediğinizde o sitenin Google vb arama motorları tarafından birilerinin önüne çıkartılması ne kadar mümkün olabilir ? Ya da sizi sürekli takip eden müşterileriniz işletmenizin ne kadar dinamik güçlü güveneceği bir firma olduğunu düşünebilir ?

 

Maalesef siteler kuruluyor, yönetimleri teslim edilirken ; ‘’dayımın oğlu yazılımcı o yönetecek’’ ‘’bizim bir arkadaş var o bu işlerden anlıyor o yönetecek’’ ‘’bizim muhasebe yönetecek’’ ‘’ben yöneteceğim’’ ‘’benim kızım bilgisayar okuyor o yönetir’’ gibi uzayan cümleleri çok tecrübe ettik. İstisnalar hariç yapılan siteler öylece orada kalıyor. Ya da dayımızın oğlu sitenin yönetimini sanki bitirmiş ve siteye inanılmaz hareket kazandırmış gibi yazılımlarımıza ulaşmak için, yazılımları barındırdığımız alanların şifrelerini istemiyor, istetiyorlar. :)

 

Bir personelini bu işler için sürekli ayıramayan ya da ayırdığı kişilerin site yönetimi ile ilgilenmemesi sonucu haklı olarak bu konuda da sürekli destek talep etmekteydi. Ancak bu konuda ne bizde ne de sektörde duyulmuş bir hizmet yoktu. Bizde bu ihtiyaçları görüp bu konuda destek ekibimizi ve kurumsal siteler için şimdilik üç, e-ticaret siteleri için yine üç adet danışmanlık ve yönetim paketi hazırladık. Bu paketleri sitemizde inceleyebilir, daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Kurumsal Web Site Danışmanlığı Nedir ?

İnternet o kadar büyük bir okyanus ki her gün binlerce web sitesi yayına giriyor. Ancak bu büyük okyanusta boğulmamak için çok çabalamak gerekiyor. Bir firmanın sanal ortamda yüzü olan kurumsal web siteleri günümüz internet çağı şartlarında kesinlikle ihmal edilmemesi gerekir. Bu nedenle web danışmanlığı hizmetleri firmaların acemi adımlar atmasına engel olarak sanal alemde tutunmasını ve sürekli güncel kalmasını sağlıyor⠀

-Kurumsal web sitelerinizin unutulup gitmesini istemiyorsanız onu profesyonel ellere emanet edin⠀

-Sürekli güncel içerikler , tanıtım ve optimizasyonlar sayesinde kurumsal siteleriniz her zaman önde olacak⠀

Hangi amaçlarla e-ticaret danışmanlığı hizmeti alabilirsiniz ?

-Online satış yapmak ve online satış gelirlerinizi artırmak⠀

-E-ticaret sitenizin bilinirliğini artırma ve pazarlama çalışmaları konusunda destek almak⠀

-E-ticaret işinizi analiz etmek ve online potansiyellerinizi değerlendirmek⠀

-Sektör uzmanlığı ve sektörün en iyi uygulamalarından yararlanarak özelleştirilmiş bir e-ticaret stratejisi geliştirmek⠀


E-ticaret danışmanlığı hangi konularda işinize yardımcı olabilir ?

-İşinizi geliştirebileceğiniz platformu seçebilir ve o platformda işinizi büyütebilirsiniz⠀

-Ticari işlemlerinizi, baştan sona otomatikleştirerek fazlalıkları azaltmanıza,ekstra personel çalıştırmanıza ve maliyetini karşılamanıza gerek kalmaz⠀

-Sipariş sürecini optimize etmenizi sağlar⠀

-Kârlılığınızı artırarak gelir fırsatlarınızı en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olabilir⠀

-E-Ticaret danışmanlığı sayesinde 7/24 size teknik destek verecek bir yardımcınız olacak⠀

Yorum Yaz