GÜNCEL DUYURULARIMIZ ; Online Eokul Eğitim Platformu Yayınlandı İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ. (01.12.2020) // Yönetmeliğe uygun, dinamik mesafeli satış sözleşme modülümüz hizmetinizde. (20.08.2020) // İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ. (20.08.2020) // Uluslararası Çok Fonksiyonlu Kargo Modülü Hizmetinizde. (06.08.2020) // İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ. (23.09.2020) //

PayTR Sanal Pos Modülü Kurulumu

PayTR Sanal Pos Modülü Kurulumu

Bu modül ile bizden satın almış olduğunuz e-ticaret sitenizden tüm kredi kartları ve banka kartları ile peşin ve taksitli ödemeler alabilirsiniz.


PayTR Sanal POS ve Ödeme Çözümleri, web sitesi sahiplerinin en hızlı ve en kolay şekilde web sitelerinden güvenli online ödemeler almalarına imkan tanıyan bir servistir. Aidat ücreti bulunmayan PayTR, web sitelerine entegre edilerek çok kısa sürede kullanıma açılabilmektedir.

Sistemin kurulumunu yapmaktayız. PayTR'den hesap açmanız gerekmektedir. Bu işlemler sırasında nüfus cüzdanı, banka hesap dekontu vb. bilgilerin yüklemesi istenmektedir.Yapmış olduğunuz başvuru sonucu; sizinle, firmanızla veya satmış olduğunuz ürünlerle alakalı olarak olumlu veya olumsuz sonuçlanabilir.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

TALEP GÖNDER

Bu site ile ürünlerimizi sizlere tanıtmayı amaçladık. Bu ürünü beğendiyseniz lütfen talep gönderiniz. Talebiniz ile ilgili size en kısa sürede dönüş yapılacaktır.

  • Görüntülenme: 465
  • Ürün Kodu: EME6789
  • Hizmet Durumu: Aktif
  • 50,00TL
  • Vergiler Hariç: 50,00TL

Etiketler: Sohbet Modülü, Canlı Chat, Görüşme Modülü, Hızlı Admin Düzünleme, Kategori hızlı düzenleme, Seo Optimizasyon Paketi, İyzico Sanal Pos Modülü Kurulumu