GÜNCEL DUYURULARIMIZ ; Online Eokul Eğitim Platformu Yayınlandı İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ. (01.12.2020) // Yönetmeliğe uygun, dinamik mesafeli satış sözleşme modülümüz hizmetinizde. (20.08.2020) // İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ. (20.08.2020) // Uluslararası Çok Fonksiyonlu Kargo Modülü Hizmetinizde. (06.08.2020) // İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ. (23.09.2020) //

Pdf Ekleme Modülü

Yeni Pdf Ekleme Modülü

E-ticaret Sitenize Pdf Ekleme Modülü

Bu modül ile ürün açıklamalarına yada menülerinizdeki içeriğe pdf ekleyebilirsiniz. Katalog, ürün teknik bilgisi, talimat, prosedür vb. pdf dosyalarınız aşağıdaki şekilde eklenecektir.
Ayarlar ; Modül kurulduktan sonra istediğiniz pdf dosyasını resimlerinizi yüklediğiniz gibi yükleyebilirsiniz. Yükleme yaptıktan sonra pdf dosyanızın yolunun www.sitenizinismi.com/image/dosya_ismi.pdf olduğunu unutmayınız. Eğer resim klasörünün içine bir alt klasör eklediyseniz www.sitenizinismi.com/image/altklasörismi/dosya_ismi.pdf şeklinde olacaktır. Bu yolu indirme linki olarak kullanabilirsiniz.

Eğer yukarıda ki resim gibi pdf okuyucu şeklinde bir sayfanıza eklemek isterseniz ; Açıklama kısmında kod (</>) ikonuna tıklayınız ve <iframe src="/image/altklasörünüz/dosya_ismi.pdf" width="100%" height="600px"></iframe> şeklinde kod dizinini ekleyip kendi yolunuza göre düzenleyin ve kaydedin.Not: Sadece Site Timi Web Ajans E-ticaret siteleri ile uyumludur.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

TALEP GÖNDER

Bu site ile ürünlerimizi sizlere tanıtmayı amaçladık. Bu ürünü beğendiyseniz lütfen talep gönderiniz. Talebiniz ile ilgili size en kısa sürede dönüş yapılacaktır.

  • Görüntülenme: 200
  • Ürün Kodu: PDF1-154
  • Hizmet Durumu: Aktif
  • 150,00TL
  • Vergiler Hariç: 150,00TL

Etiketler: Pdf Ekleme Modülü