Yükleniyor...

Osmangazi Kitap Evi

İnovasyon E-Tİcaret Sitesi- Partnerlik Hizmeti
Anasayfa Kurumsal Osmangazi Kitap Evi

www.osmangazikitabevi.com

Versiyon 3

www.osmangazikitabevi.com e-ticaret sayfamız yılların tecrübesi ve birikimiyle kitabevi olarak hizmet veren kitabevimize gelen kitapseverler tarafından “Abi artık dijital dünyada yer alman lazım” demeleri üzerine açılmış merkezi Bursa olan bir e-ticaret sitesidir. 

Bizler biliyoruz ki ; okumak bazen yaşadığın şehri, bazen tüm dünyayı,  bazen geçmişi,  bazen bugünü, bazen bir yabancıyı, bazen sadece kendini keşfetmektir. 

Osmangazi Kitap münevver (entelektüel) kitap kurtlarını ve kitapseverleri yalnız bırakmıyor ve her yaştan insan için geniş bir ürün yelpazesinde çeşit çeşit kitapları incelemenize olanak sağlıyor ve satın alınan ürünleri hızlıca size sunuyor. Ürünlerde yer alan kitap açıklamaları ve yorumlar da seçim sırasında size kolaylık sağlıyor. En çok arananlar, çok satanlar, en yeniler, okuma listeleri gibi siteye özel oluşturulan başlıklar ve ne okusam diyenlere önerilerin sunulduğu bölümler sayesinde kitaplar ile ilgili arama yapmak hem daha hızlı hem de daha zevkli bir sürece dönüşüyor. 

Sayfamızda sadece yeni basım kitaplar değil ,arayıp da bulamadığınız , kimisinin arasında sararmış yapraklar bile olan kitapları da bulacaksınız ve bu kitap listelerimiz sürekli güncellenecek. 

Osmangazi Kitap Evinin dijital dünyadaki dijital kitap raflarının arasında gezmeye hazır mısınız? Öyleyse hoş geldiniz…