GÜNCEL DUYURULARIMIZ ; Online Eokul Eğitim Platformu Yayınlandı İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ. (01.12.2020) // Yönetmeliğe uygun, dinamik mesafeli satış sözleşme modülümüz hizmetinizde. (20.08.2020) // İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ. (20.08.2020) // Uluslararası Çok Fonksiyonlu Kargo Modülü Hizmetinizde. (06.08.2020) // İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ. (23.09.2020) //

Shopier Tek Sayfa Kredi Kartı Modülü Kurulumu

Shopier Tek Sayfa Kredi Kartı Modülü Kurulumu

E-Ticaret sitenizde kredi kartıyla satış yapmak istediğinizde Shopier yardımınıza koşuyor. Bu modül ile bizden satın almış olduğunuz J serili e ticaret sitenizden tüm kredi kartları ve banka kartları ile peşin ve taksitli ödemeler alabilirsiniz. Ayrıca sitelerinize buton oluşturup ödeme almanızı da sağlayacaktır.

Shopier kurulumu tarafımızdan yapılır. Fakat kurulum yapabilmeniz için Shopier de hesap açmanız gerekmektedir. Bu işlemler sırasında sizden nüfus cüzdan bilgileri, banka hesap bilgileri istenmektedir. Shopier kullanım şartlarını dikkatlice okuyunuz. (Talebiniz doğrultusunda bu hesabı sizin adınızı açar, tüm kullanıcı bilgilerini size teslim ederiz.

Yapmış olduğunuz başvuru sonucu; sizinle, firmanızla veya satmış olduğunun ürünlerle alakalı olarak olumlu veya olumsuz sonuçlanabilmektedir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

TALEP GÖNDER

Bu site ile ürünlerimizi sizlere tanıtmayı amaçladık. Bu ürünü beğendiyseniz lütfen talep gönderiniz. Talebiniz ile ilgili size en kısa sürede dönüş yapılacaktır.

  • Görüntülenme: 1039
  • Ürün Kodu: EMG602
  • Hizmet Durumu: Aktif
  • 80,00TL
  • Vergiler Hariç: 80,00TL

Etiketler: Sohbet Modülü, Canlı Chat, Görüşme Modülü, Hızlı Admin Düzünleme, Kategori hızlı düzenleme, Seo Optimizasyon Paketi, İyzico Sanal Pos Modülü Kurulumu, Shopier Tek Sayfa Kredi Kartı Modülü Kurulumu