GÜNCEL DUYURULARIMIZ ; Online Eokul Eğitim Platformu Yayınlandı İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ. (01.12.2020) // Yönetmeliğe uygun, dinamik mesafeli satış sözleşme modülümüz hizmetinizde. (20.08.2020) // İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ. (20.08.2020) // Uluslararası Çok Fonksiyonlu Kargo Modülü Hizmetinizde. (06.08.2020) // İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ. (23.09.2020) //

Hesap Takip Programı

Hesap Takip Programı

Pratik Web Tabanlı Hesap Takip Programı

Ürün veya hizmet alıp satan ya da üretip satan tüm işletmelerin cari, stok, kasa, fatura ve personel ihtiyaçlarını pratik bir şekilde çözmesi için tasarlanmış mükemmel bir web tabanlı ön muhasebe programıdır.

Mobil uyumlu olması ve kolay ara yüzü sayesinde dışarıda müşteri ziyaretlerinizde bile hesapları kontrol edebilir, gerektiğinde diğer personellere görev verip mesaj atabilirsiniz.

Cari hesap yönetimi, cari hesap açma, cari hesap listeleme,ürün yönetimi, ürün ekleme, ürün listele, form yönetimi, Satış formu, Alım formu, form listele, kasa/banka yönetimi, kasa girişi, kasa çıkışı, ödeme listesi, personelleri listele, yeni personel ekleme, mesaj ve görev bölümü gibi temel özelliklere sahiptir.


  

Kullanıcı Adı : admin@admin.com Şifre : admin


NOT= Bizden aldığınız tüm web ve e-ticaret sitelerine uyumludur. Bir web siteniz olmasa bile özel olarak bir url ye kurabiliriz. Bizim ile iletişime geçiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

TALEP GÖNDER

Bu site ile ürünlerimizi sizlere tanıtmayı amaçladık. Bu ürünü beğendiyseniz lütfen talep gönderiniz. Talebiniz ile ilgili size en kısa sürede dönüş yapılacaktır.

  • Görüntülenme: 750
  • Ürün Kodu: OMT797
  • Hizmet Durumu: Aktif
  • 1.000,00TL
  • Vergiler Hariç: 1.000,00TL

Etiketler: Cari hesap yönetimi, cari hesap açma, cari hesap listeleme, ürün yönetimi, ürün ekleme, ürün listele, form yönetimi, Satış formu, Alım formu, form listele, kasa/banka yönetimi, kasa girişi, kasa çıkışı, ödeme listesi, personelleri listele, yeni personel ekleme, mesaj ve görev bölümü