GÜNCEL DUYURULARIMIZ ; Online Eokul Eğitim Platformu Yayınlandı İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ. (01.12.2020) // Yönetmeliğe uygun, dinamik mesafeli satış sözleşme modülümüz hizmetinizde. (20.08.2020) // İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ. (20.08.2020) // Uluslararası Çok Fonksiyonlu Kargo Modülü Hizmetinizde. (06.08.2020) // İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ. (23.09.2020) //

Online Eğitim Platformu

Yeni Online Eğitim Platformu

Eokul online eğitim platformu ile bir sınıfta yapabileceklerinizi online olarak yapmanızı sağlarsınız.

Panel girişi için öğretmen ve öğrenci kullanıcıları tanımlayabilir, bu kullanıcıları sınıf şeklinde gruplayabilirsiniz. Ayrıca her gruba farklı derler sunabilirsiniz.
Bu platformda canlı görüşmeler için dünyada en çok kullanılan, en hızlı, kaliteli görüntü ve ses sistemleri sunan, öğretmenler için beyaz tahta ve sunum paylaşım vb. profesyonel özellikleri sunan zoom altyapısı kullanılmıştır.

Bu yazılım ile yapılan canlı derslerin sonrasında eğitim raporu logları ile derse girenlerin listesini, hareketlerini ve IP adreslerinin çıktılarını alabilirsiniz. Böylelikle derse girenlerin yazılı ispatını da yapmış olursunuz.

Genel özelliklerine gelirsek ; videolu yada sesli ders ekleyebilirsiniz, sunumlar ile doküman üzerinden yapacakları süreli dersler ekleyebilirsiniz, çoktan seçmeli boşluk doldurmalı vb. çok gelişmiş özellikler ile soru ekleyebilir öğrencilerinize süreli sınavlar yapabilirsiniz. Bu sınavların sorularını her öğrenci için sırasını ve şıklarını değiştirecek şekilde ayarlayabilirsiniz. Zoom üzerinden yayınlanacak canlı dersler ekleyebilirsiniz. (Zoom’a kayıt olmak gerekmez, sadece bilgisayar ve telefonunuza indirmeniz ve ilk eğitimde ses görüntü ve tekrar açılan pencere ayarlarını yapmanız yeterlidir. Bir sonraki girişleri bir butona basarak otomatik olarak yapacaksınız.) Ve daha bir çok özellik...


NOT= Bizden aldığınız tüm web sitelerine uyumludur. Bir web siteniz olmasa bile eokul.link url yolu ile hizmet verilebilir. Demo gösterim için bizim ile iletişime geçiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

TALEP GÖNDER

Bu site ile ürünlerimizi sizlere tanıtmayı amaçladık. Bu ürünü beğendiyseniz lütfen talep gönderiniz. Talebiniz ile ilgili size en kısa sürede dönüş yapılacaktır.

  • Görüntülenme: 112
  • Ürün Kodu: EPZ001
  • Hizmet Durumu: Aktif
  • 3.000,00TL
  • Vergiler Hariç: 3.000,00TL

Etiketler: Sohbet Modülü, Canlı Chat, Görüşme Modülü, Görev Süreç Takip Yazılımı (Sanal Ofis), eokul, zoom, eğitim platformu