Yükleniyor...

HAKKIMIZDA

Anasayfa Kurumsal Hakkımızda

HAKKIMIZDA

site timi
Biz Kimiz ?

Bilişim Teknolojileri konusunda uzman ekibimizle 2000 yılından bu yana web tasarım, web yazılım, web programlama, web tabanlı yönetim sistemleri, dijital web reklamcılığı hizmeti veriyoruz.

2000 yılından bügüne bilgi birikimi ve tecrübemizle sizlere daha iyi hizmet sunabilmek, ürün ve hizmetlerimizde şeffaf olabilmek ve web ile ilgili aradığınız ürün ve hizmetleri bulabileceğiniz, inceleyebileceğiniz, bilgi sahibi olup oturduğunuz yerden satın alabileceğiniz Türkiye'nin Web Site Marketini sunuyoruz.

Neler Yapıyoruz ?

Bilişim Teknolojilerinin hızla geliştiği günümüzde firmalara ve kurumlara web konusunda hizmet ve destek sağlıyoruz.

Web sitesinin lüks değil, gereklilik olduğu günümüzde, web sitesi olmayan tüm firmalara web sitesi sahibi yapmayı hedefliyoruz.

Müşterilerimize; firma, ürün ve hizmetlerini kilometrelerce uzaktaki insanlara tanıtabilecekleri sektörel ve inovasyon web sitelerinin yanı sıra; personel ve kira bedeli olmadan 7/24 ürünlerini daha geniş kitlelere online olarak satışını yapabilecekleri e-ticaret siteleri yapıyoruz.

Müşterilerimize; işyerlerine ve işyerlerindeki bilgisayarlarına bağlı kalmadan, internetin olduğu her yerden işlerini online olarak takip edebilecekleri, bilgi alabilecekleri ve yönetebilecekleri web tabanlı yönetim sistemleri yazıyoruz.

Web sitesinizi geliştirmek ve sitenizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için modüller, bileşenler ve ek hizmetler sunuyor; sizin isteğiniz doğrultusunda bunları web sitenize entegre ediyoruz.

Firmanızı, ürün ve hizmetlerimizi daha geniş kitlelere duyurabilmek, rakiplerinizden bir adım önde olabilmek adına dijital reklamlarınızı hazırlıyor, yayınlıyor, takip ediyor ve sizlere raporluyoruz.

Kurumsal web hizmetlerimizle; web sitelerini yönetmeye vakit bulamayanlar, web ürünlere ve yönetim panellerine yabancı olanlar için destek sağlıyor; site yönetimi, içerik yerleştirme hizmetleri sağlıyoruz.

Tüm ürün ve hizmetlerimizde en son teknolojileri ve en güncel yazılımları kullanmaya özen gösteriyoruz.

site timi
ETBİS'E KAYITLI

sitetimi.com T.C Ticaret Bakanlığı'na bağlı Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir işletmedir.

Karekod üzerine tıklayarak doğrulama yapabilirsiniz.

Site Timi Marka Tescil
TESCİLLİ MARKA

Site Timi, T.C Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından tescillenmiş bir markadır.

Marka Tescil Belgesini görmek tıklayınız.

MERSİS / TİCARET SİCİL NO: 0100166716