Yükleniyor...

Drone Çekimleri

Anasayfa Hizmetlerimiz Drone Çekimleri

Drone Çekimleri

Dron çekimleri, bir diğer adıyla havadan çekim günümüzde artık tanıtım filmleri başta olmak üzere birçok alanda kullanılmaya başlanmıştır.

Site timi web ajans olarak çağı yakalama vizyonumuzun gereği olarak dron çekimleri hizmetini de tüm müşterilerimize sunmaktan mutluluk duyarız.

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğüne kayıtlı, plakalı, 4K Ultra HD çekim özelliğine sahip profesyonel dronlarımız, İHA-1 ticari ehliyete sahip anlaşmalı pilotlarımız tarafından kullanılmaktadır. Web siteniz, sosyal medyanız için tanıtım filmlerinin dışında, emlaklarınızın arsalarınızın satış çalışmalarında, fabrika, çiftlik vb. tanıtım filmleri gibi bir çok alanda çekimler yapıp, çekimler grafikerlerimiz tarafından düzenlenerek sizlere sunulmaktadır. Her uçuşun Sivil Havacılık Genel Müdürlüğünden izin alınması gerektiği unutulmamalıdır, 500 gr üstü veya altı tüm dronlarında izne tabi olduğu bilinmeli ve Sivil Havacılık Genel Müdürlüğüne kayıt ettirilip, hobi ehliyeti değil ticari ehliyete sahip pilotlar tarafından kullanılmalıdır. Aksi durumlarda ciddi maddi cezalar kesilmektedir. Her uçuş için izni başvurusu tarafımızdan 15 gün öncesinde Sivil Havacılık Genel Müdürlüğünden yapılmaktadır. Uçuş izni için dronlarımızın sigortası ile birlikte başvuru formu Sivil Havacılık Genel Müdürlüğüne iletilerek çekim yapılacak güne ait harç tarafımızdan yatırılır. Geceleri uçuş, insan üstlerinde uçuş, hava alanlarına yakın yerlerde uçuş, 120mt yüksekte uçuş, askeri alanlara yakın yerlerde uçuş vb. durumlarda uçuş yapılamaz. Çekimleriniz ile ilgili sorun yaşamamak için lütfen çekim hizmeti aldığınız yerden izin belgesini sorunuz. Çekim planına göre fiyatlar değişkenlik göstermekte olup, destek bölümünden bize ulaşarak fiyat alabilirsiniz.
Drone Çekimleri