Yükleniyor...

Gelişmiş Pazaryerleri Modülü

Anasayfa Gelişmiş Pazaryerleri Modülü


Gelişmiş Pazaryerleri Modülü

Ücretsiz Kurulum

Gelişmiş Pazaryerleri Modülü

Yüksek ücretli entegrasyon firmalarına ödeme yapmaktan sıkıldınız mı? N11, Gittigidiyor, Trendyol, ePtt ve Hepsiburada, ÇiçekSepeti mağazalarınızı Yönetim Panelinizden kontrol edin, anında tüm ürünlerinizi Pazaryerlerine ekleyin, Stok Güncelleyin, Siparişleri Sevk Edip, Ürün Sorularını Yanıtlayın.

Easyentegre Pazaryeri API Entegrasyon modülüdür.  Yazılımlarımız ile uyumludur. E-ticaret mağazanızın yönetim paneline kolayca kurulur. Easyentegre , adından da anlaşılabileceği gibi, kolay ve anlaşılır ara yüzü ile  kısa sürede uyum sağlayabileceğiniz kullanıcı dostu bir yapıya sahiptir. Easyentegre ile E-ticaret mağazanızda yer alan ürünleri pazar yeri mağazanıza aktarma, satışa açıp, kapama, güncelleme ve silme  işlemlerini ister toplu olarak isterseniz tek tek yapabilir, pazar yerinden aldığınız siparişleri E-ticaret mağazanıza aktarabilir, değişen stok ve fiyatları  mağazanızda ve tüm pazar yeri mağazalarınızda aynı anda güncelleyebilirsiniz.  Sürekli geliştirilen ve yeni özellikler eklenen Easyentegre modülü uzaktan güncellenebilir yapıdadır, Easy Entegre’nin yeni bir versiyonu yayınlandığında tek tıkla modülünüzü güncelleyebilirsiniz. 

Neden Easy Entegre

1- Pazaryeri Entegrasyon Modülü diğerlerinden farklı olarak pazar yeri API servisleri üzerinden işlem yapmaktadır. Değişen koşullar nedeniyle pazar yerleri API servislerini sürekli güncellemektedir. Modülün sağlıklı çalışabilmesi için aynı güncellemelerin modül üzerinde de yapılması gerekir. Easyentegre, pazar yeri kaynaklı güncellemeleri mümkün olan en kısa zamanda uygular.

2-  Piyasada "Ömür boyu kullan" adı altında satılan modüller bir süre sonra pazar yeri kaynaklı bir güncelleme, yada modül kaynaklı bir sorun nedeniyle kullanılamaz hale gelmektedir. "Ömür boyu kullan" konseptiyle satıldığı için satıcı firma yada şahıs destek vermek istemeyebilir.

3- Easyentegre 2007 yılından bu yana yazılım hizmeti veren, güçlü yazılımcı kadrosuna sahip bir firmadır. Her an sorularınıza cevap bulabilir, pazar yerinizi kesintisiz yönetebilirsiniz.

 

BU MODÜLÜ KURDURDUKTAN SONRA, Easy Yazılım E-Ticaret Sanayi Ve Ticaret Ltd.Şti. 'DEN HANGİ PAZARYERLERİNİ ENTEGRE ETMEK İSTİYORSANIZ BELİRLEYİP YILLIK HİZMET SATIN ALMANIZ GEREKMEKTEDİR. DESTEK TALEBİ OLUŞTURARAK FİYAT ALABİLİRSİNİZ.

 

Ekleme Tarihi: 17 Kasım 2022, 19:40
Kategori:
Modül ve Eklentiler
Etiketler:
E-ticaret modülleri, kurumsal site eklentileri