Yükleniyor...

Hakkımızda

Anasayfa Hakkımızda

Biz Kimiz ?

Bilişim Teknolojileri konusunda uzman ekibimizle 2000 yılından bu yana web tasarım, web yazılım, web programlama, web tabanlı yönetim sistemleri, dijital web reklamcılığı hizmeti veriyoruz.
 
Uzun yılların bilgi birikimi ve tecrübemizle sizlere daha iyi hizmet sunabilmek, ürün ve hizmetlerimizde şeffaf olabilmek ve web ile ilgili aradığınız ürün ve hizmetleri bulabileceğiniz, inceleyebileceğiniz, bilgi sahibi olup oturduğunuz yerden satın alabileceğiniz Türkiye'nin Web Yazılım Marketini sunuyoruz.
 

Neler Yapıyoruz ?

Bilişim Teknolojilerinin hızla geliştiği günümüzde firmalara ve kurumlara web konusunda hizmet ve destek sağlıyoruz.
 
Web sitesinin lüks değil, gereklilik olduğu günümüzde, web sitesi olmayan tüm firmalara web sitesi sahibi yapmayı hedefliyoruz.
 
Müşterilerimize; firma, ürün ve hizmetlerini kilometrelerce uzaktaki insanlara tanıtabilecekleri sektörel ve inovasyon web sitelerinin yanı sıra; personel ve kira bedeli olmadan 7/24 ürünlerini daha geniş kitlelere online olarak satışını yapabilecekleri e-ticaret siteleri yapıyoruz.
 
Müşterilerimize; işyerlerine ve işyerlerindeki bilgisayarlarına bağlı kalmadan, internetin olduğu her yerden işlerini online olarak takip edebilecekleri, bilgi alabilecekleri ve yönetebilecekleri web tabanlı yönetim sistemleri yazıyoruz.
 
Web sitesinizi geliştirmek ve sitenizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için modüller, bileşenler ve ek hizmetler sunuyor; sizin isteğiniz doğrultusunda bunları web sitenize entegre ediyoruz.
 
Firmanızı, ürün ve hizmetlerimizi daha geniş kitlelere duyurabilmek, rakiplerinizden bir adım önde olabilmek adına dijital reklamlarınızı hazırlıyor, yayınlıyor, takip ediyor ve sizlere raporluyoruz.
 
Kurumsal web hizmetlerimizle; web sitelerini yönetmeye vakit bulamayanlar, web ürünlere ve yönetim panellerine yabancı olanlar için destek sağlıyor; site yönetimi, içerik yerleştirme hizmetleri sağlıyoruz.
 
Tüm ürün ve hizmetlerimizde en son teknolojileri ve en güncel yazılımları kullanmaya özen gösteriyoruz.